Pakalpojumi

Vienīgais apbedīšanas uzņēmums Latvijā, kam ir sava zārku ražotne un ziedu salons. Visus pakalpojumus veicam paši bez starpniekiem.

Bēru ceremoniju plānošana

Atvadu ceremonija ir ļoti nozīmīga mirušā apbedīšanas sastāvdaļa. Cermonija tiek organizēta balstoties uz mirušā vai piederīgo konfesijas, ticības, vēlmēm un iespējām. Transporta un zārka izvēle, ceremonijas un mūzikas izvēle, laika saskaņošana ar kapiem un atvadu ziedu pasūtīšana, dekorēšana.

Kremācijas organizēšana

Dokumentu noformēšana, mirušā sakopšana atvadu ceremonijai, iezārkošana, nogādāšana krematorijā uz atvadu zāli vai tīro kremāciju. Ceremonijas izvēle pēc piederīgo vēlmēm un iespējām.

Dokumentu noformēšana

Visu ar apbedīšanu saistīto dokumentu noformēšana - VSAA pabalsts, miršanas apliecība, kapsētu rēķini, iesniegumi kremācijas pieprasīšanai.

Kapa rakšana

Pilnībā sagatavojam un dekorējam kapavietu atvadu brīdim iepriekšējā dienā. Mūsu zārka nesēji aizraks kapu, veidos un sakops kopiņu.

Morga pakalpojumi

Nodrošinām SIGULDĀ UN RĪGĀ sertificēta sanitāra pakalpojumus: mirušā tuvinieka saglabāšanu morgā līdz atvadu dienai, sakopšanu un apģērbšanu, kā arī balzamāciju

Sēru floristika

Vainagi, štrausi, zārka dekori, sēru pušķi. Mūsu ziedu salonā pasūtītie ziedi tiks nogādāti uz atvadu ceremonijas vietu. Uz postamentiem sakārtoti tā, lai tie vienlaicīgi būtu kā telpas noformējums un pēctam jūsu ziedi, ko likt uz kapu kopiņas.